Hakkımızda

1989 yılında Pers Rekreasyon, peyzaj planlama ve endüstriyel tasarım olarak iş yaşamına katılan firmamız, 1995 yılında YABA, Endüstriyel Tasarım, Peyzaj, Heykel, Seramik ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. adı altında yeniden yapılandı. Şirketimiz, kurucu ortağı ve şirket müdürü peyzaj mimarı Ayten Haytabey ve seramik sanatçısı Fatma Şekerci önderliğinde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız; peyzaj planlama alanında, proje üretmek ve uygulamak, bitki alımı satımı, bakım ve danışmanlık yapmak. Anıt heykel, plastik obje, endüstriyel tasarım, kent mobilyaları tasarım ve üretimini yapmak. Mimari restorasyon, inşaat, endüstriyel ve artistik seramik üretmek ve uygulamak, temel iş alanlarımızdır.

YABA, Endüstriyel Tasarım, Peyzaj, Heykel, Seramik ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. olarak siz değerli müşterilerimize; daha iyi hizmet verebilmek için dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sürekli kendini yenileyen, tecrübeli ve yetkin çalışanlarımızla çağdaş ve modern bir yaşamı sizin için tasarlıyoruz. Yaşam alanlarında estetik , fonksiyonel, uygulanabilir projeleri üretirken geleneksel değerlerimizden besleniyoruz.

Şirket müdürü, peyzaj mimarı Ayten Haytabey TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İzmir Şubesi’ne kayıtlı olup, büro tescil belgesine sahiptir.